IDJOS - IDJOŠ - IĐOŠ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudi gde ste?

3 posters

Go down

Ljudi gde ste? Empty Ljudi gde ste?

Порука  rasha Thu Jun 04, 2009 1:59 pm

Da li ima nekoga na ovom forumu? Zar se u Idjosu nista ne desava?

rasha

Број порука : 4
Join date : 04.06.2009

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty dal seu idjosu nista ne desava

Порука  nadka Thu Jun 04, 2009 2:44 pm

Sada ste me probudili, ne znam, dali zelim, dali hocu uopste komentirati. Toliko meseca sam se trudila i mucila za vas, ne za mene, ja sam tako vec godinama u jednoj zdravoj okolini, ali jo uvek patim za svojim voljenim idjosanima. I veceras sam tako fino u horizontali videla nesto lepo, kao sunca sjaj, da se moj najmiliji forum "volim idjos" pojavljuje... Hvala stohiljadoputa, ko je pokretao misao druzenja, veliki mu pozdrav, napravi svaki dan jedanput, neko ce se javiti, kao ja,
ako ne, opet ostajemo "veselo selo koje vise ne pripada nikome", jer je bilo, danas je i ostace samo nama Idjosanima,
bez obzira na generacije, ono uvek nekom pripada, Ono je uvek bilo,,,, bla, bla, bla... Imam vas puni kufer... volim vas vise nego sto zasluzujete,... Kada cete uvideti, da ste nesto naj... naj.. naj, onda cete cirili...ja vas tako mnogo volem, danecu nista vise da govorim. Javite se opet, nemojte mrknuti.... ostanite veliki Idjosani. Cao

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty Re: Ljudi gde ste?

Порука  FLY Wed Aug 12, 2009 1:30 pm

MNOGO ME NERVIRATE SA SAKRIVANJEM IMENA ,NE RAZUMEM KOJA JE TO FORA Mad ???????
DAVOR BAJIN

FLY

Број порука : 4
Join date : 12.08.2009

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty fly

Порука  nadka Wed Aug 12, 2009 1:40 pm

ja bravo fly, hvala, superca, probudio si sve na ovoj zemaljskoj kugli..... stoput hvala, cekamo ko neke sirotinje.... hehehe

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty re. Fly

Порука  nadka Wed Aug 12, 2009 1:43 pm

O cemu ti to pises.... koje ime... vauuuu... ja sam rodjena Grujic....... i to cu ostati zauvek..... Volem zdravo sve Idjosane, osobito one iz Jase Tomica 9.... o.... ooooo... o,,,,,, ufffff.... najbolji broj, najbolja ulica .... nekada, zelim da bi bila i danas.

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty daleko je kuca moja

Порука  nadka Wed Aug 12, 2009 1:48 pm

Heeejjjj, Idjosani, probudite se vec jednom. Zivot je nesto lepo bez granica,.... cekam vas..... znate koliko... jos uvek
sam Grujicka.... ,,,, hahaha.... sosika ili nadka, sve je to isto, mogla bi biti i Katarina, samo da se druzimo....

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty re. Fly...

Порука  nadka Wed Aug 12, 2009 1:50 pm

hajjj Fly.... lol! nemoj sada da spavas, kad si nas probudio.... flower

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty re Fly

Порука  nadka Wed Aug 12, 2009 1:55 pm

Nemoj nikada vise da metnes na moj emajl one tvoje xxxxxxxxxxxx.... bla bla bla.... pa onda da te nema....xxxxxx, mi cekamo taj mali forumcic,... koji moze sutra da bude veliki forum, jer nas ima puno, koji cekamo......

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty suncokret

Порука  nadka Wed Aug 12, 2009 1:58 pm

U mom lepom selu na svojoj basti imam jedan divan veliki suncokret..... da se zna.... da sam Sosika....

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty Re: Ljudi gde ste?

Порука  FLY Sat Sep 26, 2009 12:56 pm

grujic?????? jase tomica 9 je milana grujica kuca,bar je bila kad sam ja bio u idjos poslednji put! ko si ti ? : Basketball

FLY

Број порука : 4
Join date : 12.08.2009

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty ljudi kde ste

Порука  nadka Sat Sep 26, 2009 1:58 pm

Helov Fly, sramota, da se nisam tako dugo javila.Hvala, bravo.... prelepo, to sto sam zelela, to si mi odgovorio. Jase Tomica 9, tamo je Milan Grujic, moj voljeni rodjak....uspomena na moje godisnje odmore u kuci, dok je bio jos gazda nas voljeni deda Srbinko....Dragi Fly, kde god bio, kde god ziveo, ja sam jos uvek u nasoj mali "dezelici", a u mislima uvek u Idjosu.
Za mene je Idjos pojam.... nesto plemenito... nesto predivno.....i kada sam pronasla ovaj forum bila sam odusevljena.
Samo ime "Volim Idjos" i onda tuga... tuga...sto cu da ti pisem... malo procitaj pa ces vidjeti, ... da moras da budes ponosan, na to, sto si se javio.... Javi se opet.... da malo popricamo....Napisi kako poznajes ovo prelepo selo... ja cu ti
"dopisati"... mozda ce neko jednog dana nase komentare procitati... pa se opet javiti. Mozda ce neko od "ovih majstora" se jednom zaustaviti u Jase Tomica 9... pa kazati nasem, mojem voljenem Milanu ili njegovem sinu Srbinku.... da jih jos uvek
mnogo vole Zvone i Nada. Hvala ti za sve do sada. Drzi se, kde god bio.
Danas cu napraviti jedan veliki .....ufff... oh... samo za sve Grujice.... ako ne zelite ovde... napisite mi emajl na
Nada.Zibert@triera.net. Veliki pozdrav svim ljudima dobre volje.... kde god bili....uzivajte.... cheers I love you Smile

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty Re: Ljudi gde ste?

Порука  FLY Sun Sep 27, 2009 1:00 pm

ja sam sa srbinkom grujicem mladjim isao u osnovnu i srednju skolu! druzili smo se ranije izlazili zajedno,danas nismo bas u dobrim odnosima . inace srbinko mladji je sada policajac ne znam da li znas?kad smo bili klinci dolazio sam cesto kod njega tako da znam skoro svu njegovu rodbinu,ali se vas ne secam! davorbaja@nadlanu.com

FLY

Број порука : 4
Join date : 12.08.2009

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty re. ljudi kde ste

Порука  nadka Mon Sep 28, 2009 1:45 am

Dragi mladi prijatelju, ne znas, koliko mi to znaci, da mi se javljas. Izvini sto ti ne mogu odmah odgovoriti, imamo berbu grozdja pa sam u guzvi. Javicu ti se za 2 ili 3 dana. Zelim ti sve naj... najjj... najjj.

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty Re: Ljudi gde ste?

Порука  nadka Sat Mar 27, 2010 1:06 pm

O kako lepo dragi Idjosani.....ako nesto zelis, to ti se ispuni.... Zelim vam mnogo neispunjenih zelja, da vam se uistine....Uopste nije bitno ili pozitivno ili negativno, vazno je....da se zelja ispuni. Zelim vam samo napred... napred... jer bez multinacionalnog i ostalog d... druzenja, nema.... nicega..... neka ostane dobra volja u vasim srcima i zelja za neki novi uvid u drukciji zivot uvek....ovde smo bili i ovde ostajemo....jer vas cekamo.... Cao lol!

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Ljudi gde ste? Empty Re: Ljudi gde ste?

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму