IDJOS - IDJOŠ - IĐOŠ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nema spavanja

Go down

nema spavanja Empty nema spavanja

Порука  nadka Sun Dec 07, 2008 10:05 am

Admine, Admine.... gde ste, jos uvek u bir..., kako veselo selo, ceo dan vas pratim, nikde nikoga. Ohhh, ufff, nijedne nove poruke, ni pozdrava, nemojte vise pisati o vegetaciji, ovde smo mi, koji ne vegetiramo, nego vas ocekujemo. Probudite se, dodjite, javite se, budite veseljaci idjoski.
Ako vam je nezgodno kao je bilo vasim bakama, napisite, koliko ima u selu kompjutera, po kojem sistemu mozete komunicirati, da li trebate mnogo platiti, pa cemo vas razumeti. Meni je svejedno, pisem pet minuta ili 24 sata, platim isto.
Malo, dragi prijatelji se otvorite, malo se predstavite nama, koji vas ocekujemo. Nisam samo ja, ima nas jos, koji bi voleli uzivati sa vama.
Ne dozvolite, da sednem na biciklu pa vas licno pozdravim prije, nego vi preko foruma mene, mada nas 530 km locuje.
Razpitajte se, kada je i ako je zaista bila neka zena sa biciklom iz dalekog sveta u vasem lepom selom. Da, da, to sam ja.
Tri dana sam trebala, energiju mi je davao samo crkveni toranj, od... do... pa toranj, pa suncukret i kukuruz.... pa toranj...
pa suncukret i kukuruz, a najlepsi je bio TORANJ IDJOSKI, zbog velike ljubavi, do jednog idjosana i njegove zenice, koji su mi dali sve.
Sve je islo tako brzo, na tako jednostavan nacin. Ajde forumasi, na forumu se radi isto kao u basti ili vinogradu ili na poslu ili na studiju. Cao

nadka

Број порука : 44
Join date : 07.12.2008

Назад на врх Go down

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму